Sexig Kohaditore Bilder

Kohaditore

Kohaditore

Kohaditore

Kohaditore

Erotisk Koha Ditore - Wikipedia Bilder

Koha Ditore trans. Daily Time is the leading daily newspaper from Kosovo. It is published by Koha Group and was founded and owned by politician Veton Surroi. The newspaper initially published as a weekly magazine Anal Whore, that ran from tobecoming a leading weekly magazine in Kosovo. The newspaper with the same name was published for the first time in Its current editor in chief is Agron Bajrami. On Saturday, March 31,Koha Ditore distributed a free jubilee edition celebrating 10 years since its first issue.

The newspaper is generally considered independent, however issues of conflict of interest were raised when the founder Kohaditore the newspaper Veton Surroi entered local politics in Kosovo. Dell referred to events in early when Kosovo did not have any president and Surroi, a long-time friend of the ambassador, was in talks with Kosovo's Prime Minister, Hashim Thaci, and Dell to be proposed as Brazil Xxx new president.

According to Dell, during these time the newspaper that usually has been a fierce critic of the Thaci -government, quit criticizing the government. When the plans changed and Behgjet Pacolli was elected president, the newspaper launched a series of articles against both the ambassador and Pacolli.

Among other things Koha Ditore published pictures of SMS-messages taken during the parliamentary session when the president was elected showing that Dell was influencing the election of the president. Dell claimed media was violating his privacy while Koha Ditore claimed the ambassador wanted to censor them and limit freedom of speech.

Surroi has confirmed he was positive when asked if he wanted to be president but has accused Dell of exaggerating and spreading rumours when describing the events. Koha Ditore has answered Kohaditore the newspaper is not edited by Veton Surroi but by his sister Flaka Surroi, and Kohaditore the newspaper was doing its job when they published the SMS-messages.

From Wikipedia, the free encyclopedia. Koha Ditore Koha Ditore of 11 April Media of Kosovo. Telegrafi Kallxo InfoKosova Koha. Radio Besa Radio Drenasi Categories : Newspapers published in Kosovo Publications established in Hidden categories: Pages using infobox newspaper with unknown parameters. Namespaces Article Talk.

Views Read Edit View history. Help Learn to edit Community portal Recent changes Upload file. Download as PDF Printable version. Koha Ditore of 11 April Koha Group. Official website.

Kohaditore

Kohaditore

Kohaditore

Kohaditore

Kohaditore

Koha Ditore trans.

Kohaditore

Një nga të vdekurit brenda 24 orëve të fundit është nga mosha 20 deri 29 vjeç. “Policëve serbë ua jepni nga 50 euro për kafe, pse nuk po e shani Serbinë”, Çun Lajçi i .

Kohaditore

Kohaditore

Aug 17,  · Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit".

Më 1 gusht në repartet e trajtimit intensiv në spitalet e Zvicrës ndodheshin Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë ka kërkuar nga Xherdan Shaqiri do ta vazhdojë karrierën në Francë, te skuadra e Lyonit. Mediumet angleze kanë raportuar të Secili prej nesh shumicën e kohës e kalon në ambiente të hapura, duke u takuar me shoqëri apo ndonjë të Është raportuar se një person në Gjakovë, derisa kishte qenë duke punuar, ka pësuar lëndime Policia e Kosovës ka raportuar për dy vdekje të dyshimta gjatë 24 orëve të fundit në Prishtinë.
2021 dentalhelps.shop